Já samozřejmě doufám, že dobře :-). Ale raději jsem se zeptala těch nejpovolanějších – mých bývalých nadřízených a spolupracovníků, kteří mě pracovně znají již několik let, i nových klientů.

A co o mně napsali? 

Cameila Isaic, HAE Junior (psáno pro navolnenoze.cz):
"Paní Eva je velmi profesionální, spolehlivá, umí dobře poradit a dodat kvalitní projekt včas. A to vše virtuálně. Už se těšíme na další spolupráce!"
 
Jaromír Popek, U1 s.r.o. (psáno pro LinkedIn):
"Eva is very powerfull a reliable person. Her company was our supplier of an huge research of human habits and wellness in office spaces, which is now one and only powerfull tool for selling our products. It is short time after the project finalized, but I am looking forward for the next one. Go on Eva :)"
Lukáš Úřadníček, majitel agentury goodmarketing:
"Pretože som videl desiatky sfušovaných dotazníkov, tak som u pani markeťáčky (tečka com) využil mikroslužbu vytvárania dotazníkov pre moju firmu. Navrhol som si obecnú štruktúru otázok podľa mojich potrieb a pani Kneblová mi ich pomohla doladiť tak, aby boli jasné a dostal som na ne odpovede, ktoré potrebujem. Pretože aby ste sa dostali k informáciám, ktoré chcete, musíte vedieť ako sa spýtať - a to pani Kneblová vie. Komunikácia je vždy veľmi príjemná, včasná a prínosná. Pozitívne hodnotím aj veľmi dobré zapracovanie spätnej väzby odo mňa ako klienta. Výsledný dotazník tak zodpovedal presne mojim predstavám. Teším sa na ďalšiu spoluprácu." 
 
Jitka Vanýsková, tisková mluvčí VUT v Brně:
"Eva Kneblová u nás pracovala 4 roky; 2,5 roku měla marketingové aktivity celého VUT v Brně na starosti. Za dobu jejího působení vznikla řada velmi atraktivních projektů, které měly pozitivní dopad na image univerzity. Jsme proto rádi, že můžeme i nadále využívat jejích dovedností formou externí spolupráce. Kromě vysoké míry kreativity a její schopnosti okamžitě proniknout do dané problematiky si na Evě cením zejména toho, že vidí věci v souvislostech (v praktickém marketingu využívá svého sociologického vzdělání) a pracuje často na 120 %, daleko za hranicemi zadání úkolu. Vždy se na ni i kvalitu jí odvedené práce můžeme spolehnout, stejně tak na to, že v případně potřeby zpracuje požadovaný úkol nebo projekt i v kriticky krátké době."
 
Kateřina Konečná, Marketing and Communications Senior Manager, KPMG Česká republika:
"Eva působila v mém týmu marketingové komunikace necelý rok a měla na starosti náborový marketing a interní časopis. Využili jsme i její analytické schopnosti a zkušenosti z výzkumu trhu. Přes poměrně krátkou dobu spolupráce byla cenným a přínosným článkem. Oceňuji její samostatnost, nápaditost a viditelnou přidanou hodnotu, kterou jednotlivým projektům dodala, komplexní pohled na zadání a kvalitní realizaci. V současné době spolupracujeme na projektové bázi – Eva je naším externím konzultantem pro projekty z oblasti průzkumu trhu a analýzy. Kvalita dodaných vstupů a dodržení termínů jsou pro Evu samozřejmostí a pro nás kritériem pro dlouhodobou spolupráci."
 
Petr Fusek, nyní výkonný ředitel B-inside (spolupracovali jsme spolu v agentuře Brand Brothers):
"Evu Kneblovou mohu směle zařadit mezi ty nejlepší spolupracovníky, se kterými jsem kdy pracoval. Její zodpovědnost za výsledek, pracovitost či zápal pro věc rozhodně nejsou běžnými charakteristikami dnešních manažerů. Výborné osobnostní charakteristiky navíc doplňuje vysokou mírou odbornosti a skvělými pracovními výsledky. Nejlepší výsledky podává tam, kde na sebe může vzít zodpovědnost a může pracovat kreativně."