Desk research, komplexní realizace dotazníkového šetření, 
osobní rozhovory

Připravujete průzkum a chcete, aby váš dotazník dával smysl a zjistili jste jím to, co opravdu potřebujete? Tvorbě dotazníků se věnuji několik let, mám za sebou řešení jak pro neziskový a veřejný sektor, tak komerční subjekty. Provedu za vás rešerši daného tématu a navrhnu celý design průzkumu.

Nemáte vlastní respondenty (svoje klienty, zaměstnance atd.) a potřebujete někoho, kdo vám pomůže se zadáním agenturního sběru dat a celý projekt za vás pohlídá?

 

Nebo naopak data již máte a jen chcete pomoci s jejich zpracováním, interpretací a vyvozením závěrů pro váš marketing? 

 

Díky svému přesahu do marketingové komunikace vám mohu také pomoci s marketingovým a PR využitím výsledků, aniž by data ztratila svůj původní kontext a vyznění.

Nebráním se naopak ale i menším projektům typu desk research daného tématu, případně pomoci se segmentací na základě již získaných dat.

Na základě poptávky jsem se v posledních dvou letech vrátila také ke kvalitativnímu průzkumu: rozhovorům individuálním i skupinovým (tzv. focus groups).

Podívám se, co dosud v marketingu děláte, kolik vás to stojí a s jakými výsledky. Zmapuji, co a jak dělá konkurence: kde se inspirovat, co naopak nedělat a jak se od ní odlišit. A navrhnu, co byste měli dělat jinak, včetně zpracování celé marketingové strategie i krátkodobých plánů, kde doporučím vhodné marketingové nástroje.

Marketingová strategie přitom úzce souvisí s průzkumy: je totiž možné, že cílíte na špatně definovaný segment: třeba proto, že se v čase proměnil, a vy to ve své práci nereflektujete.

Marketingový audit a marketingová strategie
Accountant
Psaní textů

 

Když uvidíte v restauraci opravené polední menu, je možné, že jsem u toho stolu před vámi seděla já (ne, opravdu není to hovězí poburguňsku). Zřejmě i pod vlivem babičky, která byla češtinářkou, mě vždy zajímaly ty největší "jazykové špeky". Zároveň jsem ale přesvědčená, že jen to, že někdo psal na střední pěkné slohovky, z něj nedělá copíka nebo textaře.

 

Skládat texty různých žánrů mě učili na brněnské žurnalistice, nejvíc mi však sedí volnější styl, jakým píši třeba svůj blog www.rokvevinarstvi.cz. Občasné textování si vedle průzkumů a strategií nechávám jako druhou specializaci a zároveň velkého koníčka: psala jsem do interního časopisu KPMG, pro Czech Tourism, start-up Bobobox, wellness hotel a teď třeba přepracovávám anglický odborný web (finanční služby) do čtivé české podoby.